Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Promocje

Oferta

Sprawdź aktualne promocje odwiedzając nasz profil na Fecebooku oraz na stronie www.iszczecinek.pl

NOWOŚĆ!!! KARBOKSYTERAPIA MEDYCZNA


Terapia dwutlenkiem węgla (zwana również terapią „cudownym gazem”) została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu. Początkowo, terapię dwutlenkiem węgla wykorzystywano do leczenia chorób układu krążenia. Szybko jednak odkryto, że zastosowanie dwutlenku węgla przynosi wymierne efekty w zakresie medycyny i kosmetologii estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniem skóry, łysieniem, jak również walką z cieniami pod oczami, czy nawet łuszczycą.


NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Terapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną. Oryginalne urządzenie CarboxyTherapy TM posiada funkcję podgrzewania gazu CO2, dzięki czemu odczucia bólowe są zdecydowanie niższe. Czas zabiegu, w zależności od obszaru wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut, a wartość zabiegu oscyluje w granicach między 100 - 500 zł.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabieg z wykorzystaniem CO2 (medycznego) nie jest szkodliwy dla naszego organizmu, a także nie wywołuje znaczących skutków ubocznych. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Urzędzenie CarbixyTherapy, model DUAL MC2 uchodzi za jeden z najbardziej zaawansowanych aparatów. Zostało wyróżnione Złotym Laurem Kosmetologii, a jego wysoka skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi.


Czy karboksyterapia naprawdę działa?

BADANIA KLINICZNE

Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPYTM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy. Efektywność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 41%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 76%. W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPYTM wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów.

WSKAZANIA:

redukcja cieni i worków pod oczami (do 90%)
zmarszczki wokół oczu (do 56%)
odmładzanie szyi i dekoltu
blizny trądzikowe (do 97%)
wzmacnianie i regeneracja cebulek włosowych (do 77%)
zapobieganie wypadaniu włosów (do 77%)
redukcja podwójnego podbródka
redukcja intensywnego cellulitu (do 89%)
usuwanie rozstępów (do 97%)
redukcja blizn (również pooperacyjnych) (do 97%)
zlokalizowana tkanka tłuszczowa (do 67%)
brak elastyczności skóry
redukcja pajączków (teleangiektazji) (do 44%)
zwiotczenie skóry
usuwanie zmarszczek (do 56%)
regeneracja dłoni
fałdy nosowo wargowe
łuszczyca (do 55%)


Dla zwiększenia efektów polecamy łączyć zabiegi karboksyterapii w pakietach z Żelazkiem Przeciwzmarszczkowym/ Antycellulitowym oraz Presoterapią

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE


Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.
Odpowiedź stanowi: Żelazko Przeciwzmarszczkowe wyposażone w unikalną pompę VacuElectro, która wykorzystuje masaż próżniowy vacum i wspomagającą stymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch skutecznych metod gwarantuje uzyskanie znacznie lepszych efektów w krótszym czasie. W większości przypadków efekt "prasowania" zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

działanie, efekty:
" wygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek, działanie liftingujące
" wzmocnienie, regeneracja i poprawa ukrwienia mięśni
" pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych
" zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry
" poprawa kolorytu i stanu skóry
" stymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni
" poprawa ukrwienia polepsza wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych

Mikrostymulacja TENS

TENS czyli Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów jest skrótem od angielskiego słowa Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation. Jest to sprawdzona, skuteczna i bezpieczna metoda stosowana od lat w fizykoterapii do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Metoda ta dzięki swojej efektywności znalazła także swoje zastosowanie w kosmetyce. Tens wykorzystane w żelazku przeciwzmarszczkowym wzmacnia mięśnie twarzy, klatki piersiowej.
Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu, elastyny i wilgoci w skórze. Mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływują na mięśnie i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wzmacniające także mięśnie, co sprawia, że osłaniając je skóra jest lepiej napięta.

Poprzez szybką mikropulsację 50-200 razy na sekundę następuje stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy przez co następuje ich regeneracja. Zabieg kształtuje, wzmacnia i regeneruje mięśnie oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność oraz zmniejsza uczucie napięcia. Poprawia się ukrwienia i dotlenienie skóry. Intensywność stymulacji regulujemy tak, aby zabieg był przyjemny dla klienta.

działanie, efekty:

" delikatnie stymuluje mięśnie twarzy
" wygładza skórę, zmniejsza zmarszczki
" działa liftingująco
" pobudza naturalne procesy regeneracyjne organizmu
" wzmacnia, mięśnie, regeneruje je, poprawia ich ukrwienie
" pobudza do pracy układ limfatyczny, i krwionośny, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona
" zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry i wpływa na jej wygładzenie
" stymulacja cyrkulacji krwi zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek skóry i mięśni
" poprawa ukrwienia polepsza wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych
" polepsza koloryt i stan skóry

Grzebień przeciwzmarszczkowy.

Pozwala wykonać masaż akupresury polegający na ucisku oraz metodą głaskania. Grzebień pokryty jest 24K złotem i emituje mikroprądy, a jego działanie wspomaga chromoterapia. Mikroprądy przynoszą energię komórkom i sprawiają, że energia świetlna skutecznie do nich dotrze. Zabieg poprawia cyrkulację i normalizuje system limfatyczny, działa stymulująco i regenerująco.

CHROMOTERAPIA
Światło i kolor oddziaływują na nasz organizm również gdy mamy zamknięte oczy. Pierwotnie uważano, że promienie słońca mogą oddziaływać na nasz organizm tylko gdy mamy oczy otwarte. Jednakże światło także oddziaływuje na nasz organizm poprzez skórę i jest ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek.
Działanie światła na komórki:
Terapia kolorami zwiększa między innymi syntezę kolagenu i rewitalizuje skóre. Dział łagodząco, poprawia stan skóry. Pobudzenie fotoreceptorów aktywuje różnorodne reakcje, jak na przykład: synteza DNA, RNA, stymulacja syntezy kolagenu. W rezultacie następuję działanie regeneracyjne, normalizujące i wspomagające leczenie uszkodzonych komórek. W rezultacie światło oddziaływuje korzystnie na metabolizm komórkowy.

Masaż próżniowy vacum

Masaż stymuluje pracę układu limfatycznego i cyrkulacji krwi wpływając na poprawę metabolizmu w miejscu poddanym zabiegowi. Zwiększenie ukrwienia polepsza dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, detoksykująco, polepszają kondycję skóry.

Działanie/ efekty :

" działa drenażowo -stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn
" stymuluje metabolizm komórkowy
" polepsza dotlenienie komórek
" działa wygładzająco
" daje efekt liftingujący
" pobudza cyrkulację krwi
" ujędrnia, wzmacnia mięśnie, działa liftingująco
" polepsza jędrność skóry i jej koloryt

Masaż vacum pomaga w "organizowaniu się" komórek ściślej.
Po zabiegu skóra może być chwilowo zaczerwieniona co jest efektem pobudzenia ukrwienia. Zaczerwienie i uczucie lekkiego opuchnięcia lub przesuszenia może wystąpić także w przypadku skóry przesuszonej, gdy w naskórku nie ma dostatecznej ilości wilgoci. Po nawilżeniu skóry efekt ten ustępuje.

Cena zabiegu od 130 zł (promocja!!! pakiet 10 zabiegów z 15%RABATEM)POZBĄDŹ SIE CELLULITU !!!
ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE- gładka skóra, jędrne ciało-


Dzięki nowatorskiemu połączeniu 3 energii zabiegowych- mikroprądów , masażu Vacum , koloroterapii ora nowoczesnych preparatów kosmetycznych , uzyskujemy niespotykane dotąd efekty modelowania sylwetki . Redukcja cellulitu , wyszczuplanie idą w parze z napięciem skóry , ujędrnianiem i wygładzaniem . Szybkie efekty w krótkim czasie .

Masaż próżniowy vacum - lipodermologia

Zabieg Lipodermology jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Głowice do masażu vacum są zakończone wałkami. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi zaawansowanego cellulitu, stąd niektóre osoby odczuwają ból przy pierwszych zabiegach. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów, wpływa na odtoksycznienie, gdyż przyspiesza przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi. Masaż pompą VacuElectroColor daje zadawalające rezultaty w szybkim czasie, co przynosi niemałą satysfakcję klientowi. Podczas masażu przyspieszamy cyrkulację, która usprawnia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry.
Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i dobrego napięcia. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę, są pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Działanie/ efekty :
- stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn , działa drenażowo,
- poprawia metabolizm
- ujędrnia, wzmacnia mięśnie, działa liftingująco, modelująco
- polepsza elastyczność i jędrność skóry
- przynosi ulgę przy zakwasach

Pompa VacuElectroColor - synergia 3 energii

1. masaż próżniowy vacum-lipodermology wykorzystuje ciśnienie ujemne. Rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu. Pobudza pracę układu limfatycznego, cyrkulację, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów i wpływa detoksykująco.
2. Elekrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy. Kształtuje, wzmacnia, ujędrnia i regeneruje mięśnie. Zmniejsza uczucie napięcia.
3. Chromoterapia działa wspomagająco pobudza fotoreceptory aktywując różnorodne reakcje, jak na przykład: syntezę DNA, RNA, kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek. Aparat umożliwia dobór koloru w zależności od wykonywanego zabiegu.
CENA ZABIEGU W ZALEŻNOŚCI OD PARTII CIAŁA OD 80ZŁ, ZALECANA SERIA 10 ZABIEGÓW

Promocja!!!
pakiet: 10 zabiegów z 15% RABATEM + 5 presoterapii GRATIS

Polecamy zabiegi złuszczające...


Zabiegi mikrodermabrazji oraz złuszczania naskórka kwasami- gładka, zdrowa skóra, bez przebarwień

EFEKT MOTYLA


Zabieg złuszczania kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym
WSKAZANIA:

Innowacyjny i niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego. Przynosi doskonałe efekty estetyczne, które wiążą się z szybką penetracją naskórka oraz wielokierunkowym działaniem i wysoką efektywnością. Działanie mieszaniny jest zbliżone do agresywnych, głębokich pilingów, przy jednoczesnym niewielkim stopniu podrażnienia skóry. Zabieg pielęgnuje skórę, poprawiając jej ogólny wygląd.

Zabieg jest przeznaczony do okresowej pielęgnacji skóry:
• zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
• z przebarwieniami,
• z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
• łojotokowej z rozszerzonymi porami,
• z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
• z widocznymi zaskórnikami,
• o obniżonej jędrności i elastyczności,
• z drobnymi zmarszczkami,
• wymagającej głębokiej regeneracji.

Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny.
W przypadku skór wrażliwych jest również dobrze tolerowany, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.
SKŁADNIKI:

kwas pirogronowy, kwas azelainowy, kwas salicylowy

CEL:

• delikatne, ale również skuteczne usunięcie nagromadzonych martwych komórek warstwy rogowej naskórka,
• silną redukcję zaskórników,
• oczyszczenie i zwężenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
• rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry,
• zmniejszenie szorstkości skóry i wygładzenie naskórka,
• spłycenie drobnych zmarszczek,
• poprawa ogólnego wyglądu skóry.

POLECAMY:

• Polecamy wykonanie serii 4 - 6 zabiegów eksfoliacji w odstępach co 7-10 dni, poprzedzonych
14 dniowym przygotowaniem skóry Kremem z kwasem pirogronowym, azelainowym
i salicylowym, stosowanym przez klienta w domu na noc.
• Zabieg wykonujemy wiosną i jesienią. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa zalecamy
ochronę przeciwsłoneczną w trakcie i do 2 tygodni po zakończonej serii zabiegów eksfoliacji.
Polecamy stosowanie na dzień Krem ochronny z probiotykami SPF 25.
• Decyzję o ilości oraz czasie trwania zabiegów zawsze podejmuje Kosmetyczka, indywidualnie dla każdej osoby, w oparciu o zebrany od klienta wywiad, jego wiek, wrażliwość i stan skóry oraz własne obserwacje reakcji skóry na kwasy, uwzględniając szybkość uzyskiwania oczekiwanych efektów.

PIELĘGNACJA DOMOWA:

AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami
AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami Maska ściągająca z glinką
Maska ściągająca z glinkąKrem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym
Krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowymAktywator międzykomórkowy
Aktywator międzykomórkowyMaska eksfoliująca z keratoliną
Maska eksfoliująca z keratoliną

Cena 110zł /180zł (twarz+szyja+dekolt)- w serii 4 zabiegów cena 90zł/150zł
w wersji z podwójną maska algową 140zł/ 220zł (twarz+szyja+ dekolt)- w serii 4 zabiegów 110zł/180zł

MIGDAŁOWY BLASK

Zabieg złuszczania kwasem migdałowym i polihydroksykwasami
WSKAZANIA:

Zabieg oparty na kwasach nowej generacji – kwasie migdałowym i polihydroksykwasach (glukonolaktonie i kwasie laktobionowym). Zapewnia wysoce skuteczną, a zarazem niezwykle łagodną i bezpieczną eksfoliację.

WSKAZANIA:
• fotostarzenie skóry – hiperpigmentacje, szorstkość skóry, zmarszczki i bruzdy
• przebarwienia pigmentacyjne (pozapalne, posłoneczne, ostuda)
• trądzik pospolity z obecnością zaskórników i wykwitów zapalnych
• łojotok skóry
• blizny potrądzikowe, rozszerzone pory
• skóra naczyniowa, trądzik różowaty
• skóra sucha z nadmiernie złuszczającym się naskórkiem
• skóra zszarzała i pozbawiona blasku

SKŁADNIKI:

kwas migdałowy, glukonolakton, kwas laktobionowy, mukopolisacharydy, witamina E, witamina C, masło Shea,gliceryna, olej makadamia, skwalan roślinny, d-panthenol, alantoina, wyciąg z arniki, kasztanowca oraz kiełków pszenicy
CEL:

Zabieg eksfoliacji oparty na zastosowaniu kwasów AHA i PHA prowadzi do osłabiania spoistości korneocytów, a tym samym przyspieszania procesu złuszczania warstwy rogowej naskórka. Następuje osłabienie spoistości naskórka co stwarza możliwość lepszego transportu substancji aktywnych w głąb skóry. W efekcie uzyskujemy:

• zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka – zmniejszenie nierówności, szorstkości, rozszerzonych porów
• widoczne wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek – poprawa syntezy kolagenu i elastyny
• znaczną poprawę konturu twarzy
• wyraźnie odczuwalny wzrost nawilżenia skóry
• działanie antybakteryjne – przyśpieszone gojenie wykwitów trądzikowych
• rozjaśnienia skóry i wyrównanie kolorytu
• ograniczenie łojotoku i błyszczenia się skóry
• oczyszczenie i odświeżenie skóry

POLECAMY:

W celu uzyskania optymalnych efektów firma BANDI proponuje wykonanie serii 4-6 zabiegów eksfoliacji w odstępach jedno tygodniowych,
poprzedzonych 7 dniowym przygotowaniem skóry Kremem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami, stosowanym przez pacjenta w domu na noc. Na dzień należy stosować Krem multiwitaminowy SPF 18, jego stosowanie proszę kontynuować przez cztery tygodnie trwania kuracji (ew. sześć) oraz 14 dni po jej zakończeniu.
UWAGA – zabieg można wykonać o każdej porze roku, również latem.

PIELĘGNACJA DOMOWA:

Odpowiednio dobrana przez kosmetyczkę do problemu skóry.
Kojący krem SPF 25
Kojący krem SPF 25Kojący żel myjący
Kojący żel myjącyKojące serum
Kojące serumKojący balsam do ciała
Kojący balsam do ciałaZestaw prezentowy Naturalna Łagodność
Zestaw prezentowy Naturalna Łagodność

Cena 110zł /180zł (twarz+szyja+dekolt)- w serii 4 zabiegów cena 90zł/150zł
w wersji z podwójną maska algową 130zł/ 220zł (twarz+szyja+ dekolt)- w serii 4 zabiegów 110zł/180zł


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA- BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL

MESO RE-VITAL Concept – umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw
skóry – dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Dzięki temu substancje aktywne bardzo intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne.
Metoda MESO RE-VITAL wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka.
W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery. Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej. Dodatkowo mechaniczna mikroperforacja naskórka, pobudza receptory skóry oraz stymuluje lepsze krążenie.

BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL - terapia

Jednym z największych problemów współczesnej kosmetologii, jest przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Substancje o cząstkach większych niż 200 ?m, np.: witaminy, kwas hialuronowy, nie mogą przeniknąć przez warstwę naskórka, ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Jedynymi skutecznymi sposobami przeniknięcia przez warstwę naskórka dla cząstek o średnicy większej niż 200 ?m, jest wstrzyknięcie lub perforacja naskórka.
Sterylne, jednorazowe kartridże MESO RE-VITAL pozwalają na skuteczną perforację warstwy naskórka (epidermis) i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej (dermis) substancji aktywnych o większych cząstkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość.


Nowa koncepcja zabiegów mezoterapii mikroigłowej- skuteczne zabiegi kompleksowej regeneracji skóry

Meso Re-Vital med - z kwasem hialuronowym i peptydami: spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne
twarzy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
Meso Re-Vital fresh - wyrafinowana kompozycja witamin, Q10 i aminokwasów dostarcza skórze
niezbędnych składników odżywczych. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej. Bogaty kompleks składników
odżywczych stymuluje bardzo intensywną regenerację skóry.
Meso Re-Vital pure - zabieg spa, chroniący i regenerujący skórę. Zawiera aminokwasy, wyciąg z soi
oraz korzenia ignamy (yams roots). Pomaga zregenerować zmęczoną, matową i odwodnioną skórę.
Odżywia oraz w widoczny sposób rozjaśnia koloryt skóry

PROMOCJA!!! Cena zabiegu: 150- 500zł ( pakiet 4 zabiegów z 15% RABATEM)


Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało Pevonia Botanica w niższych cenach !!!

MAGIA RÓŻY" (cena promocyjna 250zł) zabieg dla cery naczynkowej oraz z trądzikiem różowatym. Wzmacnia struktury naczyń krwionośnych, obkurcza rozszerzona naczynka, wzmacnia i nawilża skórę.


REGENERACJA CIAŁA

Oto zabiegi, które wygładzą, nawilżą i pojędrnią skórę oraz pomogą Tobie w walce z cellulitem:


PEELING CAŁEGO CIAŁA + Masaż świecą
cena promocyjna 200zł
Złuszczenie naskórka i intensywne przekrwienie tkanek wywołane masażem ułatwia penetrację wgłąb skóry składnikom aktywnym zawartym w kremach i innych preparatach antycellulitowych stosowanych w pielegnacji domowej.
Relaksujący masaż świecą- odkryj nowy wymiar masażu!
Świece do masażu SOFRI to unikalne świece kosmetyczne, które przywracają blask Twojej skórze. Połączenie przyjemnego zapachu z niezwykle cennymi fitoolejkami, olejkiem kokosowym i woskiem pszczelim pobudza zmysły i doskonale pielęgnuje skórę.

Światło świecy, czuły dotyk, krople ciepłego olejku i zmysłowy zapach odprężają, rozluźniają blokady i skurcze. Twoja skóra staje się jedwabiście gładka i intensywnie nawilżona, a piękny blask zawdzięcza pobudzeniu krążenia.


ANTYCELLULITOWY ZABIEG NA CAŁE CIAŁO "Z ZIELONA KAWĄ"
+ zabieg detoksykująco-dotleniający na twarz cena promocyjna 300zł
Innowacyjny zabieg, który usuwa toksyny, aktywuje lipolizę, działa jako diuretyk.
Mikronizowana zielona kawa, bogata w kwas chlorogenowy, proteiny i olejki, wygładzi skórę, usuwając cellulit, obrzęki i nierówności.
Twoja skóra pozostanie gładka, jędrna i odpowiednio nawilżona.


UJĘDRNIAJĄCY ZABIEG LUMAFIRM + zabieg liftingujący cena promocyjna 300zł
Innowacyjny zabieg o działaniu nawilżającym, odżywczym, regenerującym, ujdrniającym i wygładzającym skórę.


PRESOTERAPIA - skuteczny sposób na wymodelowanie nóg, bioder,pośladków, ramion a także pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, "obwisłej" skóry oraz cellulitu . Oferujemy dwie formy masażu:

WYSZCZUPLANIE I REDUKCJA CELLULITU

Aparat do presoterapii, to specjalnie skonstruowane rękawy wypełniane powietrzem, w którym pod
ciśnieniem powstają fale uciskowe pobudzające krążenie limfy. Pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego powoduje wzmożenie zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, zwiększenie szybkości usuwania z organizmu produktów rozpadu, likwidację objawów zastoinowych, wchłanianie obrzęków, ułatwienie odpływu krwi żylnej, zmniejszenie oporu krwi w tętnicach, przez co ułatwia się pracę serca. Dzięki poprawie ukrwienia tkanek następuje poprawa ich trofiki co sprzyja detoksykacji organizmu a w konsekwencji powoduje SKUTECZNĄ REDUKCJĘ CELLULITU oraz wybitnie usprawnia proces ODCHUDZANIA. Poprzez usprawnienie metabolizmu wewnątrzkomórkowego likwidujemy przyczynę, a nie tylko efekt zewnętrzny cellulitu .

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Specjalistyczne urządzenie do sekwencyjnego masażu uciskowego oraz drenażu limfatycznego wpływa na nasz organizm przez:
" pobudzenie układu krwionośnego limfatycznego, co powoduje wzmożenie zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, zwiększenie szybkości usuwania z organizmu produktów rozpadu, likwidację objawów zastoinowych,
" wchłanianie obrzęków,
ułatwienie odpływu krwi żylnej oraz zmniejszenie oporu krwi w tętnicach, przez co ułatwia się pracę serca, rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, przez co zwiększa się szybkość obiegu krwi.

cena zabiegu presoterapii - kończyny górne lub kończyny dolne ( nogi, pośladki, brzuch):
pojedynczy zabieg - 50zł
seria 10 zabiegów - 300zł (+ 2 gratis)
seria 20 zabiegów - 500zł (+ 4 gratis)

cena zabiegu presoterapii - kończyny górny + konczyny dolne
pojedynczy zabieg - 80zł
seria 10 zabiegów - 500zł ( + 2 gratis)
seria 20 zabiegów - 800zł ( + 4 gratis)

Każda wybrana seria objęta jest dodatkowo 15% RABATEM

Dla zwiększenia efektów prpopnujemy połaczyć zabiegi na ciało z presoterapią w 2-lub 4-tygodniową kurację antycellulitową:

Kuracja 2-tygodniowa ( 3 zabiegi na ciało+ 10 presoterapii-dół ciała)
1 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii
2 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii + zabieg na ciało

Cena pakietu 1100zł ( + krem antycellulitowy do pielęgnacji domowej o wartości 369zł GRATIS!)

Kuracja 4-tygodniowa ( 5 zabiegi na ciało+ 20 presoterapii-dół ciała)
1 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii
2 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii
3 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii
4 tydzień- 1 zabieg na ciało + 5 presoterapii + zabieg na ciało

Cena pakietu 1800zł
(-15% RABATU)

OSZCZĘDZAJ!!! PAKIETY RABATOWE !!!


"PAKIET DLA DWOJGA"…

Przyjdź na dowolny zabieg ze swoim mężczyzną,
a otrzymacie rabat w wysokości 20% na każdy
wybrany przez siebie zabieg.


"PAKIET PRZYJACIÓŁKI"

Przyjdź na dowolny zabieg z Przyjaciółką lub inną
bliską Ci osobą, a otrzymasz 30% RABATU.
Warunkiem otrzymania rabatu jest wybór tych samych
zabiegów przez obydwie osoby (np. karnet na saunę,
manicure, pedicure, zabieg na twarz- w przypadku
tych ostatnich zabieg będzie dobrany stosownie do
potrzeb skóry).
Rabatem możesz się podzielić - wówczas każda z osób
otrzyma po 15% zniżki.

"PAKIET KLEOPATRA"...
… poczuj się jak królowa

Wybierz dowolne dwa lub więcej zabiegów z naszej
oferty, a na najdroższy otrzymasz 10% rabatu.
Warunkiem otrzymania rabatu jest
przeprowadzenie zabiegów przez dwie osoby
podczas jednej wizyty - w tym samym czasie, przez
kosmetyczki.
Zaufaj nam, a sprawimy, że poczujesz się jak
królowa Kleopatra.NASZ POMYSŁ NA UPOMINEK

Jeżeli nie masz pomysłu, w jaki sposób obdarować bliską Ci osobę, skorzystaj z naszej pomocy!
Jeśli chcesz podarować jej coś naprawdę wyjątkowego… podaruj jej "CHWILĘ DLA SIEBIE"… czas na chwilę wytchnienia, odpoczynku od codziennych problemów …w blasku świec, przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, przeniesiemy ją do Krainy Piękna i Relaksu.
Specjalnie na tą okazję przygotowałyśmy Kupony Podarunkowe!
Teraz możesz podarować jej jeden z pakietów zabiegów: "Magiczne Chwile", "Chwila Relaksu", "Przypływ Energii", "Chwila dla Siebie".

"Magiczne Chwile" to pakiet zabiegów obejmujący pielęgnację całego ciała… to podróż do Krainy Piękna i Relaksu...

... Czy możesz sobie wyobrazić chwilę, gdy zamykasz za sobą drzwi, a w dźwiękach kojącej zmysły muzyki, wśród migających płomieni aromatycznych świec znika za drzwiami gwar miasta, pracy, codziennych problemów...
... łagodne dłonie muskają Twoje ciało delikatnym dotykiem podczas aromatycznego peelingu całego ciała... Twoja skóra już jest gładka i delikatna, a to dopiero początek...
... teraz poddaj się magii kąpieli aromaterapeutycznej z hydromasażem... zamknij oczy… wycisz się... i zanurz w rozkosznie pachnącym niebycie…
... nadszadł czas na regenerację... ciepło sauny infrared wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia, pobudzi Twoją energię życiową, regenerując Twoje ciało i umysł...
... dopiero teraz Twoja skóra może w pełni skorzystać z dobroczynnego działania maski na ciało...(cena 300zł)

"Chwila relaksu" to pakiet obejmujący pielęgnację twarzy, szyi i dekoltu (oczyszczenie skóry, masaż, aktywna maska). Zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry (nawilżenie, odżywienie, regeneracja itd.), poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym.(cena 150zł)

"Przypływ Energii" to pakiet zabiegów relaksujących, przywracający siły witalne. Obejmuje peeling całego ciała, seans w saunie na podczerwień, drenaż ciała- presoterapia.(cena 130zł)UWAGA!!! Warunkiem uzyskania RABATU jest podanie HASŁA:"Pakiet Kleopatra"Powrót do treści | Wróć do menu głównego