Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Presoterapia

Oferta > Oferta


GŁADKA, JĘDRNA SKÓRA BEZ CELLULITU...


PRESOTERAPIA


BOA MAX to wspaniały i skuteczny sposób na wymodelowanie nóg, bioder, pośladków, ramion a także pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, "obwisłej" skóry oraz cellulitu.

BOA-max, nagrodzony na targach Pro Femina i Rehabilitacja, służy do sekwencyjnego masażu uciskowego. Przeprowadza się go za pomocą mankietów uciskowych zakładanych na kończyny górne lub dolne. Masaż pobudza układ krwionośny i limfatyczny, zasilając organy w tlen i substancje odżywcze, zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów przemiany materii, likwiduje objawy zastoinowe, wchłania obrzęki, ułatwia odpływ krwi żylnej, zmniejsza opór krwi w tętnicach, co ułatwia pracę serca. Dzięki tym właściwościom terapia uciskowa znalazła zastosowanie w profilaktyce niewydolności żylnej, wspomaganiu leczenia niewydolności limfatycznej, rehabilitacji pourazowej, w zapobieganiu żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej oraz w odnowie biologicznej, jako skuteczne metoda zwalczania cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej.

Aparat do sekwencyjnego masażu uciskowego BOA max umożliwia przeprowadzanie zabiegów masażu pneumatycznego, masażu limfatycznego, masażu pulsacyjnego, klasycznego i rewersyjnego (od góry -udo/bark, do dołu -stopa/dłoń) według piętnastu różnych algorytmów dla kończyn górnych i dolnych.
Podczas zabiegu klientka leży zrelaksowana nie odczuwając żadnego dyskomfortu czy bólu. Po zabiegu ciało jest odprężone i ożywione. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałośc
i.
Presoterapia

Profesjonalny masaż podciśnieniowy (presoterapia) - wykonywany przy użyciu najnowocześniejszego aparatu BOA MAX. To jedyna bezinwazyjna i skuteczna metoda posiadająca certyfikat FDA. Pobudzająca jedynie naturalne procesy organizmu. Polega ona na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną. Efektem zabiegów jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, uaktywnienie układu limfatycznego, zmniejszenie retencji wody, rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu ora wymodelowanie sylwetki.
Wskazana jest przy likwidacji cellulitu, luźnej skóry, bliznach pooperacyjnych, po poparzeniach, bólach kręgosłupa, obrzękach limfatycznych, niezastąpiona w terapii odchudzającej oraz polecany dla kobiet po porodzie!
W konsekwencji zabiegów następuje lepsze odżywienie, napięcie, szybsze spalanie tłuszczu, odprowadzenie nagromadzonej wody, ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, wysmuklenie sylwetki, odmłodzenie naskórka.
Przeciwwskazania: ciąża, zapalenie żył, duże żylaki, podwyższona temperatura.
Rezultaty - widoczne zarówno ze strony estetycznej jak i fizjologicznej ściśle powiązane ze zwyczajami żywieniowymi, morfologią i fizjologią każdego z nas.
Zalecenia: wypijanie 2,5 l wody dziennie w celu uzyskania optymalnych efektów drenujących, odpowiednia dieta połączona z ćwiczeniami ruchowymi.


Rodzaje zabiegów BOA Max

Leczniczy drenaż limfatyczny

Rozwiązuje problem ciężkich, opuchniętych nóg, usprawnia krążenie dzięki czemu zapobiega tworzeniu się zmian zastoinowych w KKD co z kolei pomaga zapobiec tak groźnym schorzenią jak zakrzepica żył głębokich.


Odchudzający masaż uciskowy

Usuwa zastoje limfatyczne, dzięki czemu niweluje obrzęk a ponadto usprawniając krązenie poprawia trofikę tkanek przez co proces odchudzania jest bardziej efektywny. Aby osiągnąć w pełni satysfakcjonujące rezultaty warto połączyć ten zabieg z sauną Infrared.


Antycellulitowy masaż presoterapeutyczny

W połączeniu z sauną na podczerwień pozwala skutecznie rozwiązać problem cellulitu. Dzięki najnowszym zdobyczą nauki i techniki w ten łatwy i przyjemny sposób można pokonać poważny problem jakim jest obecność "pomarańczowej skórki" na udach, pośladkach czy brzuchu.
Dla uzyskania optymalnego efektu polecamy Państwu zabiegi aparatem BOA max jako samodzielną serię lub w połączeniu z innymi zabiegami na ciało (sauna Infrared, preparatycena zabiegu - kończyny górne lub kończyny dolne ( nogi, pośladki, brzuch):
pojedynczy zabieg - 50zł
seria 10 zabiegów - 300zł
(+ 2 gratis)
seria 20 zabiegów - 500zł
(+ 4 gratis)

cena zabiegu - kończyny górny + konczyny dolne
pojedynczy zabieg - 80zł
seria 10 zabiegów - 500zł
( + 2 gratis)
seria 20 zabiegów - 800zł
( + 4 gratis)

NOWOŚĆ WALCE Z CELLULITEM I TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ!!!
KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla (zwana również terapią „cudownym gazem”) została ogłoszona największym przełomem medycyny estetycznej, od momentu zastosowania botoksu. Początkowo, terapię dwutlenkiem węgla wykorzystywano do leczenia chorób układu krążenia. Szybko jednak odkryto, że zastosowanie dwutlenku węgla przynosi wymierne efekty w zakresie medycyny i kosmetologii estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda, doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniem skóry, łysieniem, jak również walką z cieniami pod oczami, czy nawet łuszczycą.


NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Terapia polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego, za pomocą pneumatycznego pistoletu lub metodą ręczną. Oryginalne urządzenie CarboxyTherapy TM posiada funkcję podgrzewania gazu CO2, dzięki czemu odczucia bólowe są zdecydowanie niższe. Czas zabiegu, w zależności od obszaru wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut, a wartość zabiegu oscyluje w granicach między 100 - 500 zł.

redukcja cieni i worków pod oczami (do 90%)
zmarszczki wokół oczu (do 56%)
odmładzanie szyi i dekoltu
blizny trądzikowe (do 97%)
wzmacnianie i regeneracja cebulek włosowych (do 77%)
zapobieganie wypadaniu włosów (do 77%)
redukcja podwójnego podbródka
redukcja intensywnego cellulitu (do 89%)
usuwanie rozstępów (do 97%)
redukcja blizn (również pooperacyjnych) (do 97%)
zlokalizowana tkanka tłuszczowa (do 67%)
brak elastyczności skóry
redukcja pajączków (teleangiektazji) (do 44%)
zwiotczenie skóry
usuwanie zmarszczek (do 56%)
regeneracja dłoni
fałdy nosowo wargowe
łuszczyca (do 55%)


Zabieg z wykorzystaniem CO2 (medycznego) nie jest szkodliwy dla naszego organizmu, a także nie wywołuje znaczących skutków ubocznych. Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu


Czy karboksyterapia naprawdę działa?

BADANIA KLINICZNE

Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPYTM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy. Efektywność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 41%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 76%. W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPYTM wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów.Żelazko antycellulitowe - efekty widoczne juz po 1 razie !!!

Żelazko antycellulitowe firmy Abacosun to wielofunkcyjny sprzęt do masażu próżniowego. Ten znany i ceniony aparat pozwala na przeprowadzenie bardzo wielu zabiegów m.in. o charakterze antycellulitowym, wyszczuplającym, modelującym i ujędrniającym.

Aparat wykorzystuje unikalną pompę VacuElectroColor, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż lipodermology, chromoterapię i stymulację prądem. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki trzech ekskluzywnych metod zabiegowych, pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty. Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziaływają wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi zwiększając jego skuteczność.
Zalecana seria 10 zabiegów.
Cena uzalażniona od obszaru poddanego zabiegowi 40 zł -150 zł (całe ciało-pełna opcja 300zł)
Pompa VacuElectroColor - synergia 3 energii

1. masaż próżniowy vacum-lipodermology wykorzystuje ciśnienie ujemne. Rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu. Pobudza pracę układu limfatycznego, cyrkulację, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów i wpływa detoksykująco.
2. Elekrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy. Kształtuje, wzmacnia, ujędrnia i regeneruje mięśnie. Zmniejsza uczucie napięcia.
3. Chromoterapia działa wspomagająco pobudza fotoreceptory aktywując różnorodne reakcje, jak na przykład: syntezę DNA, RNA, kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek. Aparat umożliwia dobór koloru w zależności od wykonywanego zabiegu.

Efekty :

Redukcja cellulitu

Modelowanie sylwetki

Ujędrnianie ciała

Ujędrnianie i zwiększenie objętości biustu

Masaże relaksacyjne, polepszające kondycję skóry, zmniejszające napięcie mięśni (np. mięśnie karku)

Vacuakupresura, np. masaż stóp

Ujędrnianie i modelowanie ramion i małych powierzchni ciała wykonane specjalnymi rolkami o mniejszych rozmiarach

Drenaż, poprawa przepływu limfy, stymulacja wydalania toksyn

Funkcje / działanie urządzenia kosmetycznego:

Masaż próżniowy vacum - lipodermologia

Zabieg Lipodermology jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Głowice do masażu vacum są zakończone wałkami. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi zaawansowanego cellulitu, stąd niektóre osoby odczuwają ból przy pierwszych zabiegach. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów, wpływa na odtoksycznienie, gdyż przyspiesza przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi. Masaż pompą VacuElectroColor daje zadawalające rezultaty w szybkim czasie, co przynosi niemałą satysfakcję klientowi. Podczas masażu przyspieszamy cyrkulację, która usprawnia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry.
Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i dobrego napięcia. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę, są pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Działanie/ efekty :
- stymuluje system limfatyczny, wydalanie toksyn , działa drenażowo,
- poprawia metabolizm
- ujędrnia, wzmacnia mięśnie, działa liftingująco, modelująco
- polepsza elastyczność i jędrność skóry
- przynosi ulgę przy zakwasach


Masaż próżniowy oraz ssący rytmiczny- PUSH UP BIUST I POŚLADKI

Można wykonać pompą VacuElectroColor lub innymi opcjonalnymi końcówkami. Podczas zabiegu zasysany jest fałd skóry lub masaż ciągły w zależności od regulacji rytmu i długości pauzy. Rytmiczne masowanie tkanki podskórnej wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie toksyn oraz nadmiaru płynów. Działa korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę są też pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach. Masaż ssący rytmiczny wykorzystujemy między innymi do zabiegów powiększających i ujędrniających biust poprzez zastosowanie specjalnych nakładek.

Elektrostymulacja TENS

Stosowana w żelazku antycellulitowym. Tens pobudza mięśnie do pracy, wpływa na wzmocnienie i regenerację mięśni oraz poprawę ich ukrwienia. Elektrostymulacja jest pomocna w procesie zmniejszania objawów cellulitu oraz w modelowaniu sylwetki poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni.

Chromoterapia:

Stosowana w żelazku antycellulitowym. Aparat umożliwia dobór 7 kolorów w zależności od potrzeb: czerwony, zielony, fioletowy, turkusowy, niebieski, pomarańczowy, biały. Przy cellulicie, wyszczuplaniu polecany jest kolor: czerwony, pomarańczowy, fioletowy.


Vacuakupresura- bańki chińskie GUA-SHA

Wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury pobudzane są receptory za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danych receptorom organów.

Działanie urządzenia kosmetycznego:

Wzmocnienie tkanki poprawiające elastyczność i jędrność skóry

Niwelowanie cellulitu i tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki oraz wspomaganie wyszczuplania

Działanie drenujące, stymulacja systemu limfatycznego, wydalanie toksyn, zmniejszenie opuchlizny

Poprawa cyrkulacji krwi i dotlenienie komórek

Poprawa stanu skóry poprzez lepsze dotlenienie i odżywienie jej komórek oraz stymulacja syntezy kolagenu

Wpływ na zwiększenie objętości biustu

Terapia kolorami stymulująca syntezę kolagenu i polepszająca kondycję skóry

Zabiegi są pomocne przy zakwasach, działają relaksująco, odprężają dając uczucie lekkościPowrót do treści | Wróć do menu głównego