Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Pielegnacja w czasie ciązy i po

Oferta > Oferta
Wyjątkowa oferta dla Pań w ciąży i karmiących piersią. Bezpieczne, naturalne preparaty pielęgnujące, opracowane z myślą o kobietach w ciąży, łagodzące i modelujące ciało w okresie, kiedy przechodzi ono tak niesamowite zmiany. Specjalnie opracowane bezpieczne programy pozwolą zadbać o kondycję skóry, piękny kształt piersi, brzucha, bioder, jednym słowem, pozwolą utrzymać sylwetkę w trakcie ciąży w nienagannej kondycji oraz przywrócą dawne jej kształty po porodzie.

Propozycje zabiegów:

Kosmetyka twarzy- zabiegi łagodzące "burzę hormonów", której efektem są często liczne wykwity skórne

Zabiegi pielęgnacyjne na całe ciało (antycellulitowe i przeciw rozstępom), uelastyczniajace skórę, zapobiegające pęknięciom tkanki łącznej na brzuchu, pośladkach, piersiach, w skutek nadmiernego rozrostu skóry

Zabiegi pielęgnacyjne i ujędrniające biust

Masaże

Zabiegi na obrzmiałe i opuchnięte nogi

ROZSTĘPY są częstą pozostałością po ciąży.
Teraz mamy sposób na wyrażne zmniejszenie tego problemu skórnego.

Karboksyterapia w walce z rozstępami
Karboksyterapia, choć znana od lat, to w branży medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej jest swego rodzaju novum. Ze względu na to, iż nie jest jeszcze tak powszechna, jak inne zabiegi upiększające, budzi u Pacjentów pewne obawy. Zupełnie jednak nie potrzebnie. Oczywiście istnieją bezwzględne przeciwwskazania do wykonywania zabiegów karboksyterapii, jednak jest ich nieporównywalnie mniej, niż w przypadku innych, bardziej popularnych zabiegów z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej.
Bezpieczeństwo zabiegów karboksyterapii związane jest dwoma kluczowymi kwestiami. Pierwsza z nich to wykorzystywany w terapii „czynnik leczniczy”. W przypadku karboksyterapii jest nim dwutlenek węgla, czyli jeden z głównych składników naszego organizmu. Jedyne na co należy zwrócić uwagę, to fakt, że gaz CO2 musi posiadać certyfikację medyczną. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że gaz spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i będzie korzystnie wpływał na nasz organizm. Drugim argumentem, przemawiającym na korzyść karboksyterapii, są przeprowadzone badania kliniczne, udowadniające nie tylko skuteczność terapii z użyciem CO2, ale również gwarantujące nam pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.
Karboksyterapia polega na pod- lub śródskórnej iniekcji dwutlenku węgla w celach terapeutycznych. Wstrzyknięcie dawki CO2 w tkankę powoduje szybszy przepływ krwi, tlenu, a także składników odżywczych. Na skutek działań obronnych organizmu pojawia się stan zapalny, którego efektem jest wzmożona produkcja włókien kolagenowych (tych samych, których zerwanie jest powodem powstawania rozstępów). Pełen proces regeneracyjny, w miejscu poddanemu terapii dwutlenkiem węgla, trwa kilka miesięcy.
Karboksyterapia usprawnia proces neowaskularyzacji, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Poprawa ukrwienia tkanek powoduje lepszą pigmentację, przez co kolor rozstępów coraz bardziej zbliża się do właściwego koloru skóry.
Co najistotniejsze, karboksyterapia jest obecnie jedyną znaną metodą walki zarówno ze świeżymi rozstępami, jak i tymi w fazie zanikowej. Badania kliniczne udowadniają ponad 90% skuteczność w poprawie koloru i struktury rozstępów.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego