Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Pielegnacja dloni i stop

Oferta > Oferta
Manicure

Nasze dłonie są w ciągłym ruchu: pozdrawiają przyjaciół i znajomych, podkreślają gestami to, co mówimy. Cały czas pracują, nierzadko w ekstremalnych warunkach: w mrozie i w upale, w wodzie i w detergentach. Chcąc zachować ładne paznokcie, wystarczy przynajmniej raz w tygodniu skorzystać z profesjonalnych usług naszego salonu.

Proponujemy Państwu :

Manicure 35zł- 45 zł

Stylizację paznokci (akryl, żel i fiberglass) od 100zł

Bogate zdobnictwo


Zabiegi na dłonie:

Masaż dłoni 20zł

Maseczka na dłonie regenerująco-odżywcza 20zł

"PIEKNE DŁONIE" pakiet obejmujący Manicure + Zabieg Parafinowy na Dłonie ( zabieg intensywnie regenerujący ,wygładza i nawilża szorstką i popękaną skórę dłoni) 60zł

NOWOŚĆ!!! MANICURE HYBRYDOWY

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do dwóch tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd. Manicure hybrydowy to świetna alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową.
Ten nowoczesny manicure w salonie trwa około 50-60 minut. Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd - nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają łatwość nakładania kosmetyku i szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV zapewniają długotrwały efekt (do 2 tygodni). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą, zadbaną oprawę.
CENA - 60ZŁPedicure

Proponujemy Państwu

Pedicure klasyczny - kosmetyczny frezarką z malowaniem 70zł-80zł

Pedicure hybrydowy z frezarką 90zł

Pedicure specjalistyczny- usuwanie nagniotków i modzeli, korekta wrastających paznokci - 80zł

Klamry paznokciowe na wrastające paznokcie 60zł

Rekonstrukcja i utwardzanie płytki paznokciowej 20zł

Modelowanie paznokci żelem i akrylem od 100zł


Zabiegi na stopy:

Masaż stóp 20zł

Maseczka na stopy regenerująco-odżywcza 20zł

"PIĘKNE STOPY" - pakiet obejmujący pedicure + parafinę na stopy 100zł


Powrót do treści | Wróć do menu głównego