Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Medycyna estetyczna

Oferta > Oferta


Zabiegi RESTYLANE w naszym gabinecie wykonuje doświadczony chirurg

dr n med. Krzysztof Zaręba

Zastosowanie produktów z rodziny RESTYLANE


RESTYLANE, RESTYLANE Touch, RESTYLANE Perlane oraz RESTYLANE SubQ zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego - NASHA (non-animal stabilized hyaluronic acid).Preparaty te ulegają rozpadowi, czyli biodegradacji izowolemicznej, która powoduje, że "objętość wypełnienia" pozostaje praktycznie taka sama pomimo stopniowego zmniejszania się ilości materiału w tkankach, jest to spowodowane dużą zdolnością preparatu do wiązania cząsteczek wody.Dużą zaletą preparatów RESTYLANE i jego pochodnych jest ich samoistne wchłanianie, które nie pozostawia po sobie żadnych śladów w postaci zgrubień, blizn itp. Powikłania tego typu mogą występować po zabiegach z użyciem preparatów częściowo niewchłanialnych. Pozostające w skórze elementy niewchłanialne mogą bowiem uczulać, ulegać przesunięciu a ich usunięcie jest bardzo trudne.

Trwałość zabiegu, czyli dłużej utrzymujący się efekt zapewnia proces stabilizacji, który sprawia, że RESTYLANE i jego pochodne w minimalnym stopniu naruszają strukturę tkanek. Materiał ten jest na polskim rynku jedynym preparatem zawierającym stabilizowany kwas hialuronowy.

Zabiegi z użyciem RESTYLANE oraz jego pochodnych są całkowicie bezpieczne, mogą być wielokrotnie powtarzane bez jakiejkolwiek szkody dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego preparaty nie są alergenne, przed zabiegiem nie wykonuje się wstępnych testów skórnych.

Preparaty nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania, w każdym sterylnie zamkniętym opakowaniu znajduje się strzykawka z żelem i igła.

Producentem RESTYLANE i jego pochodnych jest szwedzka firma Q-Med AB


<- Przed zabiegiem i po zabiegu ->

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA- BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL

MESO RE-VITAL Concept – umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw
skóry – dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Dzięki temu substancje aktywne bardzo intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne.
Metoda MESO RE-VITAL wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka.
W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery. Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej. Dodatkowo mechaniczna mikroperforacja naskórka, pobudza receptory skóry oraz stymuluje lepsze krążenie.

BIOEVOLUTION MESO RE-VITAL - terapia

Jednym z największych problemów współczesnej kosmetologii, jest przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry. Substancje o cząstkach większych niż 200 ?m, np.: witaminy, kwas hialuronowy, nie mogą przeniknąć przez warstwę naskórka, ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Jedynymi skutecznymi sposobami przeniknięcia przez warstwę naskórka dla cząstek o średnicy większej niż 200 ?m, jest wstrzyknięcie lub perforacja naskórka.
Sterylne, jednorazowe kartridże MESO RE-VITAL pozwalają na skuteczną perforację warstwy naskórka (epidermis) i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej (dermis) substancji aktywnych o większych cząstkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość.

Nowa koncepcja zabiegów mezoterapii mikroigłowej, to skuteczne zabiegi kompleksowej regeneracji skóry:

Meso Re-Vital med - z kwasem hialuronowym i peptydami: spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne
twarzy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Meso Re-Vital fresh - wyrafinowana kompozycja witamin, Q10 i aminokwasów dostarcza skórze
niezbędnych składników odżywczych. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej. Bogaty kompleks składników
odżywczych stymuluje bardzo intensywną regenerację skóry.

Cena zabiegu: 200- 500 zł


Powrót do treści | Wróć do menu głównego