Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

Dla firm

Oferta > OfertaBon Upominkowy
może się stać nagrodą
lub fantastycznym sposobem wyróżnienia pracowników,
stanowi wspaniałą formę podziękowania dla partnerów biznesowych.

Oferujemy bony o dowolnej wartości.

Zabiegi dobierane są indywidualnie w czasie konsultacji z kosmetyczką
aby jak najlepiej dopasować i wykorzystać wartość otrzymanego bonu.


Zapraszamy na spotkania w gronie przyjaciół, współpracowników, na babskie plotki i imprezy przy "drzwiach zamkniętych" dla zaproszonych przez Ciebie gości. Zorganizujemy Ci wspaniały wieczór lub popołudnie, a może zaproponujesz ucieczkę od rzeczywistości swoim bliskim i oddasz siebie oraz ich w nasze ręce?
Przygotowujemy specjalne pakiety zabiegów tylko dla Twojej grupy, zapewniamy komfort, intymność, możliwość spędzenia tego czasu w szlafrokach, przy kawie, szampanie, mini-cateringu. Podaruj swoim współpracownikom sesję w naszym salonie, a relacje z dopieszczonymi przez nas kontrahentami ułożą się jeszcze lepiej.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów Studia Pielęgnacji Urody Naomi w Szczecinku.


Obok zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej (mikrodermabrazja i inne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, pielęgnacja dłoni i stóp - w tym akryl i żel, makijaż permanentny i okolicznościowy, piercing, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, opalanie natryskowe), posiadamy szeroką gamę zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, w tym sauna INFRARED, hydromasaż, światłolecznictwo, presoterapię, solarium.

Do Państwa dyspozycji mamy kilka gabinetów zabiegowych oraz wykwalifikowany
pięcioosobowy personel. Studio czynne jest w godzinach: 9.00-21.00 .

Oferta skierowana do pracowników Państwa firmy, to zabiegi wpływające na poprawę kondycji ciała i umysłu.

Seanse w saunie na podczerwień wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, wzmacniające odporność organizmu, zalecane zwłaszcza w stanach przeciążeniowych ( urazy stawów, nerwobóle np. rwa kulszowa, bóle kręgosłupa ,przeziębienie).
Oferowane przez nas zabiegi hydroterapii: hydromasaż, kąpiel perełkowa, ozonoterapia, a
także presoterapii, idealnie wspomagają leczenie dolegliwości związanych z tzw. długotrwałą pozycją wymuszoną, m.in. pozycja siedząca i związane z nią przeciążenia barków oraz kręgosłupa oraz pobudzają krążenie w kończynach dolnych, zapobiegając chorobie żylakowej.
Idealnym uzupełnieniem zabiegów fizykoterapeutycznych zapobiegających powstawaniu chorób zawodowych, jest manualny masaż ciała : masaż kręgosłupa ,kończyn dolnych , kończyn górnych.

Myślę, że tak szeroka gama zabiegów poprawiających kondycję zdrowia w pełni zaspokoi oczekiwania i usatysfakcjonuje Państwa pracowników.Serdecznie zapraszam do współpracy.

Powrót do treści | Wróć do menu głównego