Studio Pielęgnacji Urody NAOMI


Idź do treści

DAY SPA

Oferta > Oferta


Zapraszamy w podróż do Krainy Piękna i Relaksu ... DAY SPA

Pozwól sobie na odrobinę luksusu!


Pęd życia, stres i codzienne kłopoty niszczą nie tylko nasze ciało ale i umysł. Idealnym lekarstwem na dzisiejszy tryb życia są zabiegi SPA- Sanitas Per Aquam, oznaczające "zdrowie dzięki wodzie".
Już w czasach starożytnych dążono do zachowania harmonii pomiędzy duszą a ciałem. Mimo, iż pierwotne "zabiegi Spa" są dziełem Egipcjan, doceniając ich mądrość stworzono współczesne oazy spokoju, relaksu i wyciszenia.
Nowoczesne centra odnowy biologicznej, znajdą Państwo we wszystkich większych miastach i ośrodkach wypoczynkowych Polski. Oferując bogate programy, pozwalają w ciągu kilku dni zregenerować ciało, ukoić zmysły i pobudzić energię życiową. Ale co zrobić, jeśli nie mają Państwo możliwości wyjazdu...
Z myślą o osobach, które chcą odzyskać równowagę, dobre samopoczucie i piękny wygląd, ale nie mogą sobie pozwolić na tygodniowy, czy choćby weekendowy wyjazd, powstały ośrodki Day Spa.
DAY SPA - to miejsce dla tych, którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie, na relaks... mają tylko chwilę...

...Czy możesz sobie wyobrazić chwilę, gdy zamykasz za sobą drzwi, a w dźwiękach kojącej zmysły muzyki, wśród migających płomieni aromatycznych świec znika za drzwiami gwar miasta, pracy, codziennych problemów...
Łagodne dłonie muskają Twoje ciało delikatnym dotykiem podczas relaksującego masażu ...
Ciepło podczerwonej sauny jednocześnie relaksuje i pobudza energię życiową, regenerując Twoje ciało i umysł...
Poddaj się magii kąpieli aromaterapeutycznej z hydromasażem ... zamknij oczy…wycisz się... i zanurz się w rozkosznie pachnącym niebycie…Tak, to jest możliwe również dla Ciebie... oaza ciszy, spokoju, ukojenia jest na wyciągnięcie ręki.

Naomi Day SPA powstało z myślą o osobach marzących o chwili relaksu, zapomnienia o ciągłym pośpiechu. "Oaza Spokoju"stanowi odrębną część studia, w której przenosimy Klientów do Krainy Piękna i Relaksu.Zależy nam aby po przekroczeniu jej progu, przekonali się Państwo iż rozpoczynają wielką podróż w kierunku zdrowia i zbawiennych technik poprawy jakości życia. Stylizowane pomieszczenia, muzyka relaksacyjna, blask świec podczas zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych w intymnej atmosferze, pomagają w spokoju poukładać SWOJE myśli i odzyskać energię.
Szeroka gama ekskluzywnych zabiegów wellness przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn, wykorzystuje niezwykłe właściwości wody, podczerwieni oraz takich produktów jak algi, torf czy kawior. Zabiegi utrzymane w holistycznej filozofii SPA, przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków Pevonia Botanica sprawią, że po wizycie w Day Spa będziecie zrelaksowani, pozytywnie nastawieni do świata, odmłodzeni i pełni energii.
Spotkajmy się w Naomi Day SPA....


Nasza propozycja "zabiegu DAY SPA" obejmuje wykonanie:

-zabiegu na ciało o działaniu relaksującym ,wyszczuplającym,

antycellulitowym, wygładzającym, który łączy w sobie peeling

całego ciała , masaż , saunę INFRARED, maskę na całe ciało oraz

zabieg na twarz (peeling, masaż, maska)

- pedicure

-manicure

-makijaż


Całość trwa ok. 5 godzin - 400 zł.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego